Агенція


Історія

I.V. Design (І.В. дизайн) — компанія, що працює на перетині сфер ІТ, дизайну, маркетингу, реклами та консалтингу. Агенцію офіційно було відкрито в 1999 році, і довгий час позиціонували її як "креативну", спрямовуючи свої зусилля на виконання окремих творчих завдань з області рекламного дизайну та маркетингу. Причому, завдання ці зазвичай ставив сам замовник.

Однак, накопивши чималий досвід роботи з клієнтами різного масштабу з різних галузей, ми виявили, що наша кваліфікація в постановці маркетингових завдань часто набагато вища за рівень фахівців замовника. Ми стали підключатися до процесу не на стадії технічного виконання, а на етапі планування заходів, спрямованих на досягнення певних бізнес-цілей.

Сьогодні ми виконуємо широкий спектр робіт від бренд-консалтингу до прикладного дизайну.

Що робимо

  1. Бренд-консалтинг. Аналіз стану бренду та маркетингових процесів, створення бренду та бренд-стратегії.
  2. Дизайн ідентичності. Розробка візуальної символіки і правил її використання для підтримки спільних цінностей, ідей і рекламних активностей бренда.
  3. Дизайн онлайн і офлайн представлення. Розробка сайтів, презентацій, внутрішньої і зовнішньої реклами, друкованої та медійної реклами, нестандарних рекламних концепцій і багато іншого.
  4. Розробка комунікаційних стратегій.
  5. Консалтингова, дизайнерська і технічна підтримка впровадження бренд-стратегій